Current track

Title

Artist


POMAGAMY LOKALNIE – Budzów. Zmiana na 24 Kwietnia!

Written by on 8 kwietnia 2021

Cytując klasyka „czasy są parszywe i niepewne” zatem z wiadomych przyczyn jesteśmy zmuszeni przełożyć imprezę charytatywną o nazwie „POMAGAMY LOKALNIE – Budzów” z 10 na 24 kwietnia. Jest to zarazem dobra i zła wiadomość.

Zła, ponieważ nie możemy się już doczekać, by wraz z wieloma ludźmi dobrego serca spotkać się i wspólnie jeszcze bardziej wzbogacić naszą zbiórkę dla rodzin, które doznały niewyobrażalnej tragedii!

Dobra, ponieważ mamy więcej czasu na zebranie większej ilości rzeczy i licytację. Jednak najlepsza wiadomość jaką mam dla wszystkich to ta, że otrzymaliśmy NIESAMOWITY odzew na nasz apel by pomóc w tej tragedii! To niesamowite jak wiele osób momentalnie zaoferowało swoją pomoc! Każdego dnia są przynoszone kolejne torby z rzeczami do Cofeiny. Coraz więcej lokalnych artystów, muzyków, pisarzy zgłasza się by przekazać swoją twórczość na licytację. Jest to niezwykle budujące, że w tak trudnych i zarazem szalonych i niepewnych czasach tak wielu ludzi znajduje w sobie człowieka. Tak wiele osób chce się dzielić tym co posiada i pomagać innym. Świat się zmienia, ale wygląda na to, że te czarne chmury wiszące nad naszymi głowami już od ponad roku, rozstępują się by w takich chwilach dotknąć nas promieniami słońca… Promieniami serc – Waszych serc!

Opis tragedii i naszej akcji znajduje się pod linkiem: harpagan.net/event/24-kwietnia/

W imieniu wszystkich osób, które organizują tą akcję, tych które do niej dołączyły, a przede wszystkim tych, którzy bardzo liczą na naszą pomoc:
DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO DZIAŁANIA I WSPIERANIA!

Utworzyliśmy dla Was stronę, gdzie znajdziecie wszelkie informacje na temat tej akcji:
https://www.POMAGAMY.harpagan.net

oraz grupę na facebooku, na której trwa licytacja:
https://www.facebook.com/groups/PomagamyLokalnie

Naszym głównym „centrum dowodzenia”, a zarazem miejscem gdzie trwa zbiórka jest:
Cofeina Jazz Cafe – Rynek 20, Sucha Beskidzka. Jeżeli macie jakieś pytania możecie śmiało zapytać na miejscu jedną z organizatorek, a zarazem właścicielkę Sylwię Pająk.

Bardzo dziękujemy lokalnym serwisom: Sucha24.pl i PowiatSuski24.pl za wsparcie i przekaz informacji!

Pozdrawiam;

Marcin Talagowski

 

 


Continue reading

Next post

SHAMANISM


Thumbnail
Previous post

TATTOO BOOK


Thumbnail

Contact